Tänavuste õigusteadlaste päevade sujuvaks kulgemiseks palume tutvuda alljärgneva infoga, et osalemine oleks mõnus ja meeldejääv.

TERVITUSÕHTU
Kolmapäeval, 5. oktoobril toimub tervitusõhtu algusega kell 20.00 Tartu Aparaaditehases (Kolm Tilli, Kastani 42). Õigusteadlaste päevade avaõhtule oli vajalik eelregistreerimine, mida kasutas 250 huvilist.
Registreerumine on kohtade täitumise tõttu lõppenud. Sissepääs toimub nimekirja alusel. Kui Te ei saa tervitusõhtul osaleda, palume teatada: otp@iuridicum.ee  

TOITLUSTUS
Kõikidele osalejatele on mõlemal päeval tagatud kohvipausid ja lõunad.

Neljapäev, 6. oktoober
Päeva esimene kohvipaus toimub algusega kell 12.00 Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4).
Lõunasöögile palume liikuda oma sektsiooni toimumiskohta:
*V Spa konverentsikeskus (Riia 2) “Lepingu sõlmimise kohustus ja vastutuse anonümiseerumine anno 2022 – ühisrahastusest krüptorahani lepinguõiguse kontekstis”;
*Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskus (Struve 1) “Muudatused üürilepingu regulatsioonis”;
*Lydia hotelli sündmuskeskus (Ülikooli 14) „Riigikohus karistusõiguse tõlgendajana“.

Tartu Ülikooli spordihoones pakutakse lõunasööki üksnes neile, kes jäävad kuulama sektsiooni „Kas meie põhiseadus on hästi kaitstud? Osa 2“.

Päeva teine kohvipaus algusega kell 16.45 toimub kõikidele osalejatele oma sektsiooni toimumiskohas.

Reede, 7. oktoober
Päeva esimest kohvipausi pakutakse kell 11.00 osalejatele oma sektsiooni toimumiskohas.
Lõunasöögid serveeritakse toimumiskohtades, kus konkreetne sektsioon lõppeb, misjärel suundutakse lõppistungile Tartu Ülikooli spordihoonesse.

ERIBUSSID
Toimumiskohtade vahel liikumiseks on eribussid marsruudil Tartu Ülikooli  spordihoone – Vanemuise teatrimaja alumine parkla (VAATA KAARDILT) – Tartu Ülikooli spordihoone.

Neljapäev, 6. oktoober
Alates kell 14.05 ootavad osalejaid 5 eribussi Tartu Ülikooli spordihoone parklas, et viia soovijad  lõunale sektsioonide toimumiskohtadesse. Bussid peatuvad Vanemuise teatrimaja alumises parklas, kust kõik sektsioonide toimumiskohad (V Spa konverentsikeskus, Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskus, Lydia hotelli sündmuskeskus) on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Bussid naasevad spordihoone parklasse ja teevad ühe ringi veel.

Kell 16.55 ootab 1 eribuss Vanemuise teatrimaja alumises parklas, et viia soovijad Tartu Ülikooli spordihoonesse, kus algab päeva viimane sektsioon “Quo vadis, tulevikutöö? Sotsiaalne turvalisus kaasaegsete töösuhete reguleerimisel“. Vajadusel teeb buss ühe ringi veel.

Kell 16.55 ootab 1 eribuss Tartu Ülikooli spordihoone parklas, et tuua soovijad Vanemuise teatrimaja alumisse parklasse. Vajadusel teeb buss ühe ringi veel.

Reede, 7. oktoober
Kell 11.10 ootavad 2 eribussi Vanemuise teatrimaja alumises parklas, et viia soovijad Tartu Ülikooli spordihoonesse, kus algab sektsioon „Riigiõigus versus Euroopa Liidu õigus“.
Üks eribuss ootab samal ajal Tartu Ülikooli spordihoone parklas, et tuua soovijad Vanemuise teatrimaja alumisse parklasse.

Alates kell 13.30 ootavad 4 eribussi Vanemuise teatrimaja alumises parklas, et soovijad viia lõppistungile Tartu Ülikooli spordihoonesse. Bussid naasevad ja teevad ühe ringi veel.
Palume järgida bussikorralduse juhiseid kohapeal!

Tartu linnas on võimalus kasutada samuti Bolti elektri tõukerattaid, Tartu Smart City linnarattaid ning taksoteenuseid. Täpsemaid juhiseid saab küsida iga toimumiskoha infolauast, kus vabatahtlik on valmis abistama ning vajadusel juhendama teenuste kasutamist.

PARKIMINE
Tartu Ülikooli spordihoone külastajad saavad tasuta parkida fikseeritult kuni 2 tundi. Tasuta parkimisõiguse saamiseks ei ole sõidukijuht kohustatud parkimise algusaega märkima, see tehakse numbrituvastuskaamera ja platvormi vahendusel automaatselt. Pikemaajalisel parkimisel saab sõidukijuht parkimistasu maksta mobiiltelefoni vahendusel või kasutades Snabbi mobiilirakendust.
• Tasulise parkimise aeg E-R 08.00-19.00.
• Lühiajalise parkimise tunnitasu on 1.50 € ning ööpäevatasu suurus on 4 €.

Tartu Ülikooli raamatukogule lähim parkla asub Vanemuise 15. Samuti on võimalik parkida raamatukogu vahetus läheduses asuvatele tänavatele.
Täpsem info parkimispiirkondade ja –hindade kohta: https://www.tartu.ee/et/parkimine

Lydia Hotelli ümbrus kuulub Tartus A-parkimispiirkonda.
Tasuline parkimine on piirkonnas tööpäevadel ajavahemikus kell 8–19 ja laupäeval kell 11-17.
Hind: 1 tund on 3 €.
Täpsem info parkimispiirkondade ja –hindade kohta: https://www.tartu.ee/et/parkimine

V Spa hotelli konverentsikeskuse külalistel on kõige mugavam kasutada Kvartali kaubanduskeskuse parkla P2 korrust. Kvartali parklasse pääseb Turu tänavalt ja Soola tänavalt. Parkla töötab automatiseeritult ning on avatud ööpäevaringselt.
E-P 1 tund parkimist tasuta.
1. alustatud tasuline tund 1.50 €
Iga järgmine alustatud tund 2 €.
Tasuda saab nii sularahas kui pangakaardiga, kasutades makseautomaate.

ÕHTU SADAMATEATRIS
Neljapäeval, 6. oktoobril algusega kell 20.00 toimub Sadamateatris (Soola 5b) õhtune koosviibimine koos toitlustamisega. Üritusele eelnes registreerimine koos tasumisega. Võimalust kasutas üle 500 huvilise.
Sissepääs toimub nimekirja alusel. Kui Te ei saa õhtul osaleda või soovite saata asendaja palume teada anda e-posti aadressil: otp@iuridicum.ee, et kohapeal vältida üllatusi.

NB! Registreerumine õhtule on 6. oktoobril kell 18.00 lõppenud.

Sadamateatrisse sisenemisel saavad osalejad käepaelad, mis võimaldavad vaba liikumist hoonest sisse-välja. Käepaelad palume õhtu lõppedes käele jätta neil, kes soovivad jätkata koosviibimist ööklubis Maasikas.

Ööklubi uksed avatakse kell 23.30.
Maasikasse saabumisel palutakse eelnevalt läbi minna ööklubi kassast, kus käepaela alusel saab sisenemiseks tasuta pileti.

RAAMATUTE MÜÜK
Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4) on avatud müügilett: neljapäeval, 6. oktoobril kell 9.00-19.00 ja reedel, 7. oktoobril kell 9.00-16.00.

Kirjandust müüakse õigusteadlaste päevade erihindadega, mis kehtivad üksnes kohapeal sularahata ostmisel (kaardimakse).

Päevade arutelude keskmes on võlaõigusseadus ja karistusseadustik, mille jõustumisest möödub kakskümmend aastat. Kuni 7. oktoobrini on tellitav SOODUSPAKETT, mis sisaldab kõiki Juuraveebi teoseid, sh 14 kommenteeritud väljaannet.
Juura on üllitanud Tartu Ülikooli vilistlaste Ülle ja Peep Pruksi paarikümne aasta rännakud läbi saapamaa. Värskelt ilmunud teost - Carpe diem ITAALIA - saab osta üksnes kohapeal Tartu Ülikooli spordihoones õigusteadlaste päevadeks avatud raamatute müügiletis.

HÜBRIID
Oled osalustasu maksnud, kuid haigestud või ei ole mõnel muul põhjusel võimalik osaleda õigusteadlaste päevadel?
Sel juhul saab sektsioonidest osaleda virtuaalselt. Kõikidele osalustasu maksnutele tagatakse juurdepääs virtuaalkeskkonda Worksup, mille kaudu on võimalik sektsioonide ülekandeid vaadata ning esitada ka küsimusi. Eraldi selleks registreeruda ei ole tarvis – vastav juhis saadetakse kirja teel enne õigusteadlaste päevade algust.

Olulisi teateid dubleeritakse Facebookis: https://www.facebook.com/eestiotp
 
E-posti aadress: otp@iuridicum.ee